Často kladené otázky

Snažil/a jsem se registrovat jako nový člen této platformy, ale neobdržel/a jsem potvrzovací email. Co mám dělat?

Při registraci na platformu musíte použít svoji osobní emailovou adresu. Při registraci obdržíte automaticky vygenerovaný potvrzovací email, kterým potvrdíte svoji registraci.

Pokud jste tento email neobdržel/a, prosíme, zkuste se registrovat znovu za použití stejného emailu. Pokud nebudete upozorněn/a, že email již byl k registraci použit, pak zkontrolujte doručení potvrzovacího emailu ve své emailové schránce, včetně složky pro spamy. V případě, že vám byla umožněna registrace se stejným emailem, znamená to, že při první registraci došlo k chybnému zadání emailu. Prosíme, pokračujte v registraci se správným emailem. Na registraci budete upozorněn/a potvrzovacím emailem a registraci musíte potvrdit.

Jak se zúčastnit webináře z chytrého telefonu nebo tabletu?

Chcete-li získat přístup k webinářům z mobilního zařízení, prosíme, ujistěte se, že máte instalovanou aplikaci Adobe Connect Mobile z App Store.

Zařízení Apple: https://itunes.apple.com/us/app/adobe-connect-mobile/id430437503?mt=8

Zařízení Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.adobe.connectpro&hl=en

Jakmile webinář začne, stačí přejít obvyklým způsobem na web, zkontrolovat, zda jste přihlášen/a a stisknout tlačítko pro spuštění. Mobilní zařízení vás přepne do aplikace Adobe Connect Mobile a webinář se načte.

Případně můžete přejít na web stisknutím tlačítka „Spustit nyní“ v emailu „NYNÍ ŽIVĚ“    nebo „Připomenutí webináře“, který obdržíte ke každému webináři.

Mohu shlédnout webinář později?

Všechny naše webináře se zaznamenávají. Záznam je k dispozici do 48 hodin od živého webináře. Jakmile je záznam zveřejněný online, všem registrovaným přijde emailem upozornění.

Jak spustím webinář?

Chcete-li se zúčastnit webináře, prosíme, ujistěte se, že jste se na webinář registrovali stisknutím tlačítka „Registrovat“ na stránce webináře. V době webináře se přihlaste ke svému účtu, přejděte na stránku webináře a stiskněte tlačítko „Spustit nyní“.

15 minut před živým webinářem také obdržíte emailem upozornění „Nyní živě“ s přímým odkazem do místnosti webináře.

Jak se mám registrovat na webinář nebo na archivované webináře?

Pro registraci na webinář se, prosíme, přihlaste do svého účtu, přejděte na stránku webináře a stiskněte tlačítko „Registrovat“. Pro registraci na archivovaný webinář, prosíme, přejděte na stránku webináře a stiskněte tlačítko pro přehrání. Zaregistrujete se tak na archivovaný webinář a současně se spustí přehrávání.

Jak si mohu změnit svůj email?

Emailová adresa se používá k identifikaci účtu, proto ji nelze změnit, nicméně kdykoliv si můžete vytvořit nový účet s novou emailovou adresou.

Jak si mohu nastavit nové heslo?

Pro změnu hesla, prosíme, přejděte do části webu „Můj účet“, najděte pole „Heslo“, vepište své nové heslo do pole „Heslo“ i do pole „Potvrdit heslo“ a stiskněte tlačítko „Aktualizovat profil“.

Jaké technické požadavky musím splňovat pro účast na webináři?

Pro účast na webináři potřebujete počítač s audio výstupem, vysokorychlostním připojením k internetu a Adobe Flash Player, který je na většině počítačů již nainstalovaný.

Kromě toho doporučujeme na instalovat doplněk „Adobe Connect Add-in“. Můžete si ho stáhnout zde: https://www.adobe.com/support/connect/downloads-updates.html

Kvalita přehrávání webináře závisí na vašem internetovém připojení. Přestože většina internetových připojení zajistí optimální přehrávání webináře, pokud není rychlost nebo stabilita vašeho internetového připojení konstantní, mohou se v průběhu webináře objevovat problémy s přehráváním.